var home_url = ''; $(function() { function lightbox() { var $a = $('.gallery a'); var pattern = new RegExp(window.location.host + '/uploads/', 'i'); $a = $a.filter(function() { if (pattern.test($(this).attr('href'))) { return true; } else { return false; } }); $a.lightBox({fixedNavigation:true}); } $('.gallery ul li a, .text_box table tr td a').lightBox({fixedNavigation:true}); $('.gallery ul li a, .text_box table.galeria tr td a').lightBox({fixedNavigation:true}); $('.gallery ul li a, .text_box table tr td a').lightBox({fixedNavigation:true}); lightbox(); });

Sauny beztekstylne

W poniedziałki od 19.00 do 22.00 i piątki od 20.00 do 22.00

W tych dniach i godzinach, w saunach przebywamy nago lub owinięci ręcznikiem dowiedz się więcej

dowiedz się więcej
 • Termy Jakuba

  ul. 1 Maja 33a, 55-200 Oława

 • kasy +48 71 306 71 00
 • PN. - PT. 06.00 - 22.00
  SO. - NIEDZ./ŚW. 08.00 - 22.00
  (Ostatnie wejście godzinę przed zamknięciem obiektu!)

Kursy nauki pływania

 

 1. Szkółka pływacka w Termach Jakuba działa na zasadzie naborów na kolejne 10 - godzinne cykle zajęć. Po zakończeniu jednego cyklu rozpoczyna się następny na który prowadzone są osobne zapisy.

 2. Zapisy na zajęcia odbywają się przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Term Jakuba lub w kasach pływalni. Bardzo prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych (szczególnie adresu poczty elektronicznej) abyśmy mogli Państwa o wszystkim na bieżąco informować.

 3. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki) lub raz w tygodniu (w piątki). Podczas zapisów deklarują się Państwo w które dni dziecko ma uczęszczać na zajęcia.

 4. Każde zajęcia z instruktorem trwają  45 minut, następnie już pod opieką rodzica bądź opiekuna - dziecko może korzystać z atrakcji Term Jakuba. Pierwsza grupa w ciągu dnia rozpoczyna zajęcia o godzinie 17:00, a ostatnia kończy przed godziną 20:00.

 5. Chcemy zoptymalizować efektywność nauki, z tego względu grupy dobieramy pod kątem wieku dzieci, ich indywidualnych predyspozycji oraz prezentowanych przez nie umiejętności. Ostateczna decyzja, która grupa będzie dla dziecka najlepsza - po konsultacji z Państwem - należy do instruktora prowadzącego daną grupę, przy czym należy dać mu czas na poznanie swojego wychowanka.

 6. Zapewniamy, że nie chcielibyśmy wprowadzać rewolucyjnych zmian w terminach prowadzonych zajęć (szczególnie w przypadku zakończenia jednego cyklu i rozpoczęcia kolejnego), wszystko jest jednak uzależnione od ilości chętnych deklarujących udział w kolejnym cyklu.

 7. Tworząc grupy dołożymy wszelkich starań, aby uwzględnić Państwa prośby i życzenia, niemniej jednak istnienie danej grupy, mającej zajęcia o konkretnej godzinie, uzależnione jest od ilości chętnych prezentujących zbliżony poziom umiejętności.

 8. W momencie stworzenia grup zostaną Państwo poinformowani (głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej) o dokładnym terminie pierwszych zajęć i instruktorze prowadzącym. Jeśli będzie to dla Państwa akceptowalne zapraszamy Państwa do wykupienia w kasie pływalni odpowiedniego karnetu. Ze względu na możliwe kolejki przy kasach prosimy nie odkładać zakupu czy doładowania karnetu na ostatnią chwilę.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco! Zapisz się: