Sauny beztekstylne

W poniedziałki od 19.00 do 22.00 i czwartki od 20.00 do 22.00

W tych dniach i godzinach, w saunach przebywamy nago lub owinięci ręcznikiem

dowiedz się więcej
  • Termy Jakuba

    ul. 1 Maja 33a, 55-200 Oława

  • kasy +48 71 306 71 00
  • PN. - PT. 06.00 - 22.00
    SO. - NIEDZ./ŚW. 08.00 - 22.00
    (Ostatnie wejście godzinę przed zamknięciem obiektu!)

PRACA

Praca w Termach Jakuba!

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualne oferty:

Opis stanowiska : Technik Basenowy
Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się:
- obsługą techniczną urządzeń i instalacji technologicznych, grzewczych i wentylacyjnych na terenie obiektu
- prowadzeniem napraw awaryjnych, przeglądów okresowych;
- ciągłym monitorowaniem parametrów pracy technologii wody basenowej, ogrzewania i wentylacji;
- naprawami hydraulicznymi;
- prowadzeniem dokumentacji procesu technologicznego;
- utrzymywaniem czystości niecek basenowych
- prace konserwacyjne

Oczekiwania:
- wykształcenie techniczne (hydraulik, mechanik, instalacje sanitarne, elektryk itp.)
- min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń
- uprawnienia elektryczne E1 (mile widziane uprawnienia D1/E2),
- umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i rozwiązywania problemów

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne warunki finansowe

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres Baseny Miejskie ?Termy Jakuba? sp. z o.o, ul.1 Maja 33a, 55-200 Oława, z dopiskiem Technik Basenowy, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście w siedzibie Spółki