II Turniej Bouli na basenie letnim

II Turniej Bouli na basenie letnim

turniej boule na basenie letnim

Już po raz drugi w tym sezonie, wspólnie z KS Petanque Oława zapraszamy na Turniej Bouli na basenie letnim w Termach Jakuba. Tym razem zapraszamy w środę 24 sierpnia o godz. 17:00.

Kto może wziąć udział? KAŻDY! Zapraszamy wszystkich! Panie, Panowie, Dziewczyny i Chłopaki. Wystarczy, że masz chęć i zapał!

Udział w zawodach jest nieodpłatny (obowiązuje bilet wstępu na basen) i ma charakter otwarty – mogą brać w nim udział drużyny dwuosobowe żeńskie, dwuosobowe męskie oraz dwuosobowe damsko – męskie. Do gry dopuszczeni będą gracze, którzy ukończyli 10 rok życia (osoby niepełnoletnie do 16. roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłych). Do wygrania puchary oraz wejściówki na basen letni!

Zgłoszenia na turniej powinny być przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail: jasinskirafal@op.pl ale będzie się można zapisać także w dniu Turnieju.

Zawody zostaną zorganizowane dla maksymalnie 12 drużyn. W przypadku zgłoszeń większej liczby drużyn niż przewiduje regulamin turnieju, organizator ma prawo do umieszczenia drużyny na liście rezerwowej.

REGULAMIN

Skip to content