fbpx

5 grudnia otwieramy basen!

5 grudnia otwieramy basen!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Baseny Miejskie „Termy Jakuba” wznawiają działalność wyłącznie dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego np. przygotowując się do zawodów sportowych (podpisując stosowne oświadczeni) oraz w ramach zorganizowanych zajęć tj. grupowe i indywidualne nauczanie/doskonalenie pływania, sekcja pływacka, aqua aerobik i inne zorganizowane zajęcia sportowe. Otwarte będą długie tory w basenie sportowym oraz krótkie w basenie rekreacyjnym.
Sport wraca do „Term Jakuba”

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt. 14:00 – 22:00
Sob. 8:00 – 16:00
*Ndz. 8:00 – 16:00
*Termy Jakuba będą otwarte w niedziele WYŁĄCZNIE 6 i 27 grudnia.

Z naszej strony zapewniamy najwyższe standardy sanitarne oraz dodatkowe środki bezpieczeństwa w postaci punktów ze środkami do dezynfekcji. Jednocześnie prosimy o szczególne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przez naszych klientów tj.:
D – DYSTANS
D – DEZYNFEKCJA
M – MASECZKA

Akceptujemy karty Benefit System, Fit Profit, OK System.

Wszystkie karnety zostają automatycznie zawieszone do czasu przywrócenia możliwości swobodnego korzystania z pływalni przez klientów indywidualnych.

Na podstawie oświadczenia o wykonaniu samodzielnych zajęć sportowych pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego mogą wejść dzieci powyżej 5 roku życia.