Praca

Elektryk / hydraulik

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

– Utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń w zakresie funkcjonowania obiektów basenowych
– Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń
– Usuwanie awarii i usterek
– Prowadzenie dokumentacji zgodnych z procedurami
– Utrzymywanie czystości niecek basenowych
– Prace konserwacyjne

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia technicznego, preferowane kierunkowe z zakresu hydrauliki, elektryki i/lub
mechaniki
– mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
– praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, automatyki i hydrauliki
– umiejętności pracy w zespole
– samodzielności oraz możliwości wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– uprawnienia SEP 1kV

Wybranym na powyższe stanowisko osobom oferujemy:

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
– forma zatrudnienia: umowa o pracę, system pracy równoważny 12 godzinny
– bardzo dobrą atmosferę w pracy
– pakiet socjalny m.in. premia świąteczna, ZFŚS, karnety na baseny kryty/odkryty dla
pracownika i najbliższej rodziny

CV prosimy składać po przez e-mail na adres biuro@termyjakuba.olawa.pl lub osobiście w siedzibie Term Jakuba, która mieści się w budynku Oławskiego Parku Wodnego przy ul. 1 Maja 33a, 55-200 Oława.

Do CV należy dodać zapis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Osoba sprzątająca w Termach Jakuba

Baseny Miejskie “Termy Jakuba” Sp. z o.o. przyjmą do pracy osobę do sprzątania. Do obowiązków pracownika należeć będzie dbałość o czystość obiektu oraz drobne prace gospodarcze.

Oferujemy:
– umowę o pracę.
– stabilne zatrudnienie
– dobrą atmosferę w pracy
– zniżki na usługi w Termach Jakuba
– 2400 zł brutto +premia+ dodatek 40% za zmiany nocne

Zakres obowiązków
– utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach ogólnie dostępnych
– przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż
– bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w toaletach

Wymagania:
– dyspozycyjność (praca na 3 zmiany, w tym nocne).
– kultura osobista
– sumienność, dokładność i punktualność

Instruktor nauki pływania

Oławski Park Wodny „Termy Jakuba” przyjmie do pracy
instruktora nauki pływania.
Miejsce pracy: Oława, ul. 1 Maja 33a, zespół basenów miejskich

Wymagania:

– uprawnienia instruktora sportu/rekreacji, specjalność: pływanie
– doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
– umiejętność pracy w zespole

Do zadań na tym stanowisku będzie należało
w szczególności:

– prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych

Oferujemy:

– elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi
zobowiązaniami
– umowę zlecenie, stawka od 30 zł do 40 zł brutto/godz.
– możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów