fbpx

Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu i zacznij pracę w Termach Jakuba!

Kasjer

Technik utrzymania ruchu

Pracownik gospodarczy

Instruktor nauki pływania

Kasjer

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko –  Kasjer

Miejsce pracy: 1 Maja 33a, Oława

Oferujemy:

  • umowę o pracę (system zmianowy)
  • stabilne zatrudnienie
  • dobrą atmosferę w pracy
  • zniżki na usługi w Termach Jakuba
  • premie uznaniowe
  • parking rowerowy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • wysoka kultura osobista
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy zmianowej, w weekendy, święta
  • umiejętność do pracy w zespole

Twój zakres obowiązków:

    • sprzedaż usług basenowych
    • obsługa komputera, kasy fiskalnej i urządzeń biurowych
    • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
    • rzetelne i dokładne rozliczanie utargu dobowego
    • sumienne prowadzenie niezbędnej dokumentacji

CV (z dopiskiem: „Kasjer”) prosimy składać poprzez e-mail na adres biuro@termyjakuba.olawa.pl lub osobiście w siedzibie Term Jakuba, która mieści się w budynku Oławskiego Parku Wodnego przy ul. 1 Maja 33a, 55-200 Oława.

Do CV należy dodać zapis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Poszukujemy kandydatów na stanowisko –  Pracownik gospodarczy

Oferujemy:

  • umowę o pracę (na 3 zmiany, 6-14; 14-22; 22-6) lub pół etatu
  • premia uznaniowa + zwiększony dodatek za pracę w nocy

    • sprzątanie hali basenowej, natrysków, szatni
    • utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach ogólnie dostępnych
    • drobne prace gospodarcze
    • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w toaletach
    • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i p.poż.

CV (z dopiskiem: „Pracownik gospodarczy”) prosimy składać poprzez e-mail na adres biuro@termyjakuba.olawa.pl lub osobiście w siedzibie Term Jakuba, która mieści się w budynku Oławskiego Parku Wodnego przy ul. 1 Maja 33a, 55-200 Oława.

praca instruktor nauki pływania termy jakuba oława

Oławski Park Wodny „Termy Jakuba” poszukuje instruktora nauki pływania.
Miejsce pracy: Oława, ul. 1 Maja 33a, zespół basenów miejskich

Wymagania:

– uprawnienia instruktora sportu/rekreacji, specjalność: pływanie
– doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
– umiejętność pracy w zespole

Do zadań na tym stanowisku będzie należało
w szczególności:

– prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych

Oferujemy:

– elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi
zobowiązaniami
– umowę zlecenie
– bardzo dobrą atmosferę w pracy
– możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów

CV (z dopiskiem: „Instruktor nauki pływania”) prosimy składać poprzez e-mail na adres biuro@termyjakuba.olawa.pl lub osobiście w siedzibie Term Jakuba, która mieści się w budynku Oławskiego Parku Wodnego przy ul. 1 Maja 33a, 55-200 Oława.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).