fbpx

Basenowe Lato 2022 – BOULE, JOGA i nie tylko – SPRAWDŹ

Basenowe Lato 2022 – BOULE, JOGA i nie tylko – SPRAWDŹ

plakat jogi na basenie letnim 2022

Wracają bezpłatne* zajęcia jogi na basenie letnim! Pierwsze spotkanie już w piątek 1 lipca o godz. 17:00.
Wraz z początkiem wakacji, w każdy wtorek i piątek o godz. 17:00 (o ile pogoda nie pokrzyżuje nam szyków) zapraszamy na basen letni w Oławie na zajęcia jogi.
Pamiętajcie o zabraniu własnych mat/ręczników/kocyków.
Do zobaczenia!
*zajęcia są bezpłatne, obowiązuje jedynie bilet wstępu na basen letni.

plakat turniej boule na basenie letnim 2022

Wspólnie z KS Petanque Oława zapraszamy na BOLUE 2022 w Termach Jakuba. Już w najbliższą niedzielę (3 LIPCA) odbędzie się kolejna edycja turnieju. 
Kto może wziąć udział? KAŻDY! Zapraszamy wszystkich! Panie, Panowie, Dziewczyny i Chłopaki. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem petanque lub chcesz się dowiedzieć jak prawidłowo grać w tę grę.
Nagrodami są: puchary dla drużyn oraz wejściówki na basen letni.
Udział w zawodach jest nieodpłatny (obowiązuje bilet wstępu na basen) i ma charakter OPEN (mogą brać w nim udział drużyny dwuosobowe żeńskie, dwuosobowe męskie oraz dwuosobowe damsko-męskie). Drużyny muszą się składać z dwóch osób które mają ukończone 10 lat (osoby niepełnoletnie znajdują się po d opieką osoby dorosłej).
Zgołoszenie do turnieju należy przesłać na adres e-mail: jasinskirafal@op.pl

aqua aerobik na basenie letnim

Razem z Zumba Justa zapraszamy na nieodpłatne zajęcia Aqua Aerobiku na basenie letnim! Obowiązuje jedynie bilet wstępu na basen. Najbliższe spotkanie już w środę 13 lipca o godz. 17:30. Kolejne w środę 3 sierpnia o godz. 17:30.

REGULAMIN

animacje na basenie letnim

W środę 20 lipca ponownie na basenie letnim czeka Was Przygoda „W poszukiwaniu zaginionego Delfinka”, którą przygotowujemy razem z Arty-Party Animator/Wodzirej i El Dorado – Szkoła Językowa. Piaskowy mini-golf, plażowe kręgle, wiaderkowe zupy wodne, konkurencje sportowe i gry zespołowe – to wszystko czeka na Was w środę. Przednia zabawa w cenie, bo udział w animacjach jest nieodpłatny – obowiązuje jedynie bilet wstępu na basen.

REGULAMIN

turniej boule na basenie letnim

Już po raz drugi w tym sezonie, wspólnie z KS Petanque Oława zapraszamy na Turniej Bouli na basenie letnim w Termach Jakuba. Tym razem zapraszamy w środę 24 sierpnia o godz. 17:00. 

Kto może wziąć udział? KAŻDY! Zapraszamy wszystkich! Panie, Panowie, Dziewczyny i Chłopaki. Wystarczy, że masz chęć i zapał!

Udział w zawodach jest nieodpłatny (obowiązuje bilet wstępu na basen) i ma charakter otwarty – mogą brać w nim udział drużyny dwuosobowe żeńskie, dwuosobowe męskie oraz dwuosobowe damsko – męskie. Do gry dopuszczeni będą gracze, którzy ukończyli 10 rok życia (osoby niepełnoletnie do 16. roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłych). Do wygrania puchary oraz wejściówki na basen letni! 

Zgłoszenia na turniej powinny być przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail: jasinskirafal@op.pl ale będzie się można zapisać także w dniu Turnieju.

Zawody zostaną zorganizowane dla maksymalnie 12 drużyn. W przypadku zgłoszeń większej liczby drużyn niż przewiduje regulamin turnieju, organizator ma prawo do umieszczenia drużyny na liście rezerwowej.

REGULAMIN

animacje na basenie letnim

W niedzielę 17 lipca na basenie letnim czeka Was wyjątkowa Przygoda „W poszukiwaniu zaginionego Delfinka”, którą przygotowujemy dla Was razem z Arty-Party Animator/Wodzirej i El Dorado – Szkoła Językowa. Możecie się spodziewać: piaskowych przygód, zabaw z wodą i konkurencji sportowych. Do zobaczenia 17 lipca w godz. 11:00-13:00.

REGULAMIN

zajęcia aqua na basenie letnim

W sobotę 23 lipca o godz. 12:00 i 15:00 razem z Justyną Zendwaldowicz zapraszamy na basen letni na zajęcia aqua. Będzie dużo muzyki, śmiechu i wodnych szaleństw.  Obowiązuje jedynie bilet wstępu na basen!

REGULAMIN

 

animacje na basenie letnim

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje nam szyków na zakończenie wakacji wspólnie z Arty-Party Animator/Wodzirej i El Dorado – Szkoła Językowa szykujemy dla Was familijną niespodziankę. Rodzinne Animacje „Delfinek i lądowa przygoda” odbędą się w sobotę 27 sierpnia w godz. 12:00-15:00 na basenie letnim. Świetna zabawa dla całej rodziny gwarantowana! Udział w animacjach jest nieodpłatny – obowiązuje jedynie bilet wstępu na basen.  Zapraszamy!

REGULAMIN